Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Marka Kimliği

Pride

Marka Kimliği Pride markasının tasarımını oluşturmak için ekip, hedef kitlenin çalışmasını çeşitli şekillerde kullandı. Ekip logo ve kurumsal kimliğin tasarımını yaparken, geometrik formların belirli psiko-tipler ve onların seçimi üzerindeki etkisi olan psiko-geometri kurallarını dikkate aldı. Ayrıca tasarım, izleyiciler arasında bazı duygular uyandırmış olmalı. İstenilen sonucu elde etmek için ekip, rengin bir kişi üzerindeki etkisinin kurallarını kullandı. Genel olarak, sonuç şirketin tüm ürünlerinin tasarımını etkilemiştir.

Proje Adı : Pride, Tasarımcıların adı : Oleksii Chernov, Müşterinin adı : PRIDE.

Pride Marka Kimliği

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.