Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Saat Yüzü Uygulamaları

TTMM for Fitbit

Saat Yüzü Uygulamaları TTMM saat yüzü uygulamaları, zamanı fütüristik, soyut ve minimal bir tarzda sunar. Fitbit Versa ve Fitbit Versa Lite için tasarlanan 40 saat kadranı koleksiyonu, akıllı saatleri benzersiz zaman makinelerine dönüştürüyor. Tüm modellerde, ekran üzerinde dokunarak değiştirme özelliği ile kontrol edilen renk ön ayarları ve komplikasyon ayarları bulunur. Bazı tasarımlar ayrıca bir kronometre, bir zamanlayıcı, bir alarm veya bir el feneri özelliği ile donatılmıştır. Koleksiyonun ilham kaynağı bilim kurgu filmlerinden ve & quot; Man Machine & quot; ve & quot; Bilgisayar Dünyası & quot; Kraftwerk tarafından bestelenen albümler.

Proje Adı : TTMM for Fitbit, Tasarımcıların adı : Albert Salamon, Müşterinin adı : TTMM.

TTMM for Fitbit Saat Yüzü Uygulamaları

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.