Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Aile Parkı

Hangzhou Neobio

Aile Parkı Alışveriş merkezinin orijinal yerleşim planına göre Hangzhou Neobio Family Park, her biri birden fazla aksesuar alanına sahip dört ana işlevsel alana bölündü. Bu tür bir ayrım, çocukların yaş gruplarını, ilgi alanlarını ve davranışlarını dikkate alırken, aynı zamanda ebeveyn-çocuk etkinlikleri sırasında eğlence, eğitim ve dinlenme işlevlerini birleştirdi. Mekandaki makul sirkülasyon, onu eğlence ve eğitim faaliyetlerini bütünleştiren kapsamlı bir aile parkı haline getiriyor.

Proje Adı : Hangzhou Neobio, Tasarımcıların adı : Li Xiang, Müşterinin adı : Shanghai Neobio Enterprise Management Co., Ltd.

Hangzhou Neobio Aile Parkı

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.