Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kolye

My Soul

Kolye My Soul Pendant, uyumlu ve pürüzsüz topolojiyi çiçek ve kuş gerçekçiliğiyle birleştiren klasik bir gerçekçiliğin çağdaş tasarımıdır. Seçim zambakları ve sinekkuşu rastgele bir seçim değildir. Sinek kuşu, hayatta çok şey geçirmiş insanlar için bir güç sembolüdür ve zambaklar uzun ömürlü çiçekleri ve güzellikleri ile ünlüdür. İki sembolün birleşimi, yaşamdaki zorluklarla ruhsal büyümeyi başaran zamansız bir ruhu tasvir eder. Bu kolye ucu bileziğin tılsımı olarak kullanılabilir.

Proje Adı : My Soul, Tasarımcıların adı : Larisa Zolotova, Müşterinin adı : Larisa Zolotova.

My Soul Kolye

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.