Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çekmeceli Dolap

Black Labyrinth

Çekmeceli Dolap Eckhard Beger'in ArteNemus için hazırladığı Black Labyrinth, ilhamını Asya tıbbi dolaplarından ve Bauhaus tarzından alan 15 çekmeceli dikey bir şifonyerdir. Karanlık mimari görünümü, yapının etrafına yansıyan üç odak noktasıyla parlak kakma ışınları ile hayat buluyor. Dikey çekmecelerin tasarımı ve mekanizması, dönen bölmeleri ile parçaya ilgi çekici görünümünü aktarır. Ahşap yapı siyah boyalı kaplama ile kaplanırken, kakmacılık alevli akçaağaç ile yapılır. Kaplama, saten bir yüzey elde etmek için yağlanır.

Proje Adı : Black Labyrinth, Tasarımcıların adı : Eckhard Beger, Müşterinin adı : ArteNemus.

Black Labyrinth Çekmeceli Dolap

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.