Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Safran Değirmeni

Crocu

Safran Değirmeni Performansı artırmak ve yeni bir üründe hoş bir kullanıcı deneyimi sağlamak için havaneli kullanmak gibi eski taşlama tekniklerini değiştirmek tasarımcının amacı idi. Bir safran değirmeni olarak Crocu, anavatanı İran'ın üç kültürel, turistik ve doğal yönünün sonuçlarını zaman işleyişi yanında elde etme ve kalitesini ve tazeliğini koruma çabasıdır.

Proje Adı : Crocu, Tasarımcıların adı : Seyed Ilia Daneshpour, Müşterinin adı : CROCU.

Crocu Safran Değirmeni

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.