Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Laptop Masası

Ultraleggera

Laptop Masası Kullanıcının yaşam alanında bir sehpa görevini üstlenebilecek ve bir takım nesneler koyma, bırakma, akılda tutma ihtiyaçlarını karşılayabilecek; Yalnızca dizüstü bilgisayar kullanımı için tasarlanmamıştır, ayrıca dizüstü bilgisayar kullanımı için daha az spesifik olabilir; Diz üstü kullanımda hareket kabiliyetini sınırlamadan farklı oturma pozisyonlarına izin verebiliyor; kısacası diz üstü kullanım amaçlı olmayan ancak yine de kısa süreli koltuk kanepe gibi oturma ünitelerinde bulunan anlarda kullanılması tavsiye edilen bir ev mobilyası.

Proje Adı : Ultraleggera, Tasarımcıların adı : Nur Seda Sahin, Müşterinin adı : .

Ultraleggera Laptop Masası

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım efsanesi

Efsanevi tasarımcılar ve ödüllü çalışmaları.

Design Legends, iyi tasarımlarıyla Dünyamızı daha iyi bir yer haline getiren son derece ünlü tasarımcılardır. Efsanevi tasarımcıları ve yenilikçi ürün tasarımlarını, özgün sanat eserlerini, yaratıcı mimariyi, olağanüstü moda tasarımlarını ve tasarım stratejilerini keşfedin. Dünya çapında ödüllü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların, yenilikçilerin ve markaların orijinal tasarım çalışmalarının keyfini çıkarın ve keşfedin. Yaratıcı tasarımlardan ilham alın.