Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Laptop Masası

Ultraleggera

Laptop Masası Kullanıcının yaşam alanında bir sehpa görevini üstlenebilecek ve bir takım nesneler koyma, bırakma, akılda tutma ihtiyaçlarını karşılayabilecek; Yalnızca dizüstü bilgisayar kullanımı için tasarlanmamıştır, ayrıca dizüstü bilgisayar kullanımı için daha az spesifik olabilir; Diz üstü kullanımda hareket kabiliyetini sınırlamadan farklı oturma pozisyonlarına izin verebiliyor; kısacası diz üstü kullanım amaçlı olmayan ancak yine de kısa süreli koltuk kanepe gibi oturma ünitelerinde bulunan anlarda kullanılması tavsiye edilen bir ev mobilyası.

Proje Adı : Ultraleggera, Tasarımcıların adı : Nur Seda Sahin, Müşterinin adı : .

Ultraleggera Laptop Masası

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımcısı

Dünyanın en iyi tasarımcıları, sanatçıları ve mimarları.

İyi tasarım büyük bir takdiri hak eder. Her gün, özgün ve yenilikçi tasarımlar, harika mimari, şık moda ve yaratıcı grafikler yaratan harika tasarımcılara yer vermekten mutluluk duyuyoruz. Bugün size dünyanın en büyük tasarımcılarından birini sunuyoruz. Bugün ödüllü bir tasarım portföyüne göz atın ve günlük tasarım ilhamınızı alın.