Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Laptop Masası

Ultraleggera

Laptop Masası Kullanıcının yaşam alanında bir sehpa görevini üstlenebilecek ve bir takım nesneler koyma, bırakma, akılda tutma ihtiyaçlarını karşılayabilecek; Yalnızca dizüstü bilgisayar kullanımı için tasarlanmamıştır, ayrıca dizüstü bilgisayar kullanımı için daha az spesifik olabilir; Diz üstü kullanımda hareket kabiliyetini sınırlamadan farklı oturma pozisyonlarına izin verebiliyor; kısacası diz üstü kullanım amaçlı olmayan ancak yine de kısa süreli koltuk kanepe gibi oturma ünitelerinde bulunan anlarda kullanılması tavsiye edilen bir ev mobilyası.

Proje Adı : Ultraleggera, Tasarımcıların adı : Nur Seda Sahin, Müşterinin adı : .

Ultraleggera Laptop Masası

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.