Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Satış Merkezi Iç Tasarımı

Foco shopping mall

Satış Merkezi Iç Tasarımı Tasarımı şu özelliklere sahiptir: müşterinin üç noktasını, çekirdeğini veya ürünü saklayın, önce ürününü deneyimleyin, sonra ürünü müşteriye satın, ürünü görmezden gelmek yerine tekrar alan yapın, sergileyin, pazarlayın, satış yapın deneyim, doğrudan satış yapmak son adıma atlayın. Aslında, markanın çok yönlü kullanıcı deneyimini geliştirmektir. Yalnızca giyim alanını kişisel olarak deneyimlemek için müşterinin görüş alanında durun.

Proje Adı : Foco shopping mall, Tasarımcıların adı : ZHENG SONGLING, Müşterinin adı : Foco.

Foco shopping mall Satış Merkezi Iç Tasarımı

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.