Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Tarım Kitabı

Archives

Tarım Kitabı Kitap, tarım, insan geçim kaynağı, tarım ve yan, tarım finansmanı ve tarım politikası olarak kategorize edilmiştir. Kitap, kategorize edilmiş tasarımıyla insanların estetik taleplerine daha çok cevap veriyor. Dosyaya daha yakın olması için tam kapalı bir kitap kapağı tasarlandı. Okuyucular kitabı ancak yırttıktan sonra açabilir. Bu katılım, okuyucuların bir dosyayı açma sürecini deneyimlemesine izin verir. Dahası, Suzhou Kodu gibi bazı eski ve güzel tarım sembolleri ve belirli çağlarda kullanılan bazı tipografi ve resimler. Bunlar rekombinasyondu ve kitap kapağında listelendi.

Proje Adı : Archives, Tasarımcıların adı : Guang Ping Mo, Müşterinin adı : DONGDI DESIGN.

Archives Tarım Kitabı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.