Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yer Imi

Brainfood

Yer Imi Brainfood kitap ayraçları, "beyin için yiyecek" olarak okuma etkinliğine mizahçı bir yaklaşımdır, bu nedenle kaşık, çatal ve bıçakla şekillendirilirler! Okumalarınıza, literatür türüne bağlı olarak uygun şekli seçebilirsiniz, örn. romantizm ve aşk hikayeleri için kaşık yer imini, felsefe ve şiir için çatal şeklini, komedi ve bilimkurgu okumaları için bıçağı tercih edebilirsiniz. Yer imleri birçok temada gelir. İşte geleneksel Yunan hediyelik eşyası için yeni bir tasarım önerisi olarak Yunan yemekleri, Yunan yaz ve Yunan motifleri.

Proje Adı : Brainfood, Tasarımcıların adı : Natasha Chatziangeli, Müşterinin adı : Natasha Chatziangeli Design Studio.

Brainfood Yer Imi

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.