Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Vazo

Flower Shaper

Vazo Bu vazo serisi, kilin ve kendi kendine yapılan bir 3D kil yazıcının yetenekleri ve sınırlamaları ile deneylerin sonucudur. Kil ıslandığında yumuşak ve esnektir, ancak kuruduğunda sert ve kırılgan hale gelir. Bir fırında ısıtıldıktan sonra kil, dayanıklı, su geçirmez bir malzemeye dönüşür. Odak noktası, yapımı zor ve zaman alan, hatta geleneksel yöntemler kullanılarak yapılamayan ilginç şekiller ve dokular oluşturmaktır. Malzeme ve yöntem yapıyı, dokuyu ve formu tanımladı. Çiçekleri şekillendirmeye yardımcı olmak için birlikte çalışıyorlar. Başka malzeme eklenmedi.

Proje Adı : Flower Shaper, Tasarımcıların adı : Dave Coomans and Gaudi Hoedaya, Müşterinin adı : xprmnt.

Flower Shaper Vazo

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.