Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Masaüstü Interaktif Ekran Standı

Ubiquitous Stand

Masaüstü Interaktif Ekran Standı Bu her yerde bulunan masaüstü standı, insanlarla hayalleriyle etkileşim kurmak için tasarlanmıştır. Delikler düzenlenmiş ve çeşitli yönlerden kendi desenine asimile olan çiçekler, lolipoplar veya öznelerle takviye edilmiştir. Krom kaplı yüzey, görüntülenen konulara yansıtır ve tonları değiştirir ve insanlar onunla etkileşime girer.

Proje Adı : Ubiquitous Stand, Tasarımcıların adı : Naai-Jung Shih, Müşterinin adı : .

Ubiquitous Stand Masaüstü Interaktif Ekran Standı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.