Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Karton Sopa Atı

Polypony

Karton Sopa Atı Onu kendi Polypony'niz (poligon ve midilli) yapın, rol yapma oyununu teşvik etmek ve bir çocuğun hayal gücünü harekete geçirmek için harika bir kaynak. Çocuklarla yapabileceğiniz yaratıcı ve eğlenceli bir DIY oyuncaktır. Çevre dostu ve% 100 geri dönüştürülebilir bir karton levha ve bir kağıt borudan oluşur. Talimatı takip etmek kolaydır, sadece katlayın, şablondaki sayıları eşleştirin ve kenarları karşılık gelen numara ile birbirine yapıştırın. Herkes tarafından monte edilebilir. Ebeveynler ve çocuklar kendi oyuncaklarını yapmak için süsleyebilirler.

Proje Adı : Polypony, Tasarımcıların adı : Sudaduang Nakhasuwan, Müşterinin adı : Mela.

Polypony Karton Sopa Atı

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.