Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ofis Iç Tasarım

Ipek University Presidency

Ofis Iç Tasarım Bina zemin kat ve dört kattan oluşan 8500 m2 alana sahiptir. Galeri mekanı bu nedenle zemin katta ahşap bir korkulukla biten ve her iki biçimsel açıdan da süreklilik sağlayan dairesel bir merdivendir. Bu dinamik ahşap yapı, kavramsal bir yaklaşımla bir "bilgi sarmalı" olarak ortaya çıkmıştır. Binadaki sarmal ahşap yapı ile bu ağırlıklı olarak hissedilir. Tavan sistemi uçucu perforasyon şeklinde ve ahşap sarmal ile iç içe geçmiş zıt form olarak tasarlanmıştır. Tavan sistemi ahşap spirali vurgular.

Proje Adı : Ipek University Presidency, Tasarımcıların adı : Craft312 Studio, Müşterinin adı : Craft312 studio.

Ipek University Presidency Ofis Iç Tasarım

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.