Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Olayların Tanıtımı

Typographic Posters

Olayların Tanıtımı Tipografik posterler, 2013 ve 2015 yıllarında yapılmış posterlerin bir koleksiyonudur. Bu proje, benzersiz bir algısal deneyim oluşturan çizgiler, desenler ve izometrik perspektif kullanılarak tipografinin deneysel kullanımını içerir. Bu posterlerin her biri, tek tür kullanımıyla iletişim kurmanın zorluğunu temsil ediyor. 1. Felix Beltran'ın 40. Yılını kutlamak için poster. 2. Gestalt Enstitüsü'nün 25. Yılını kutlamak için poster. 3. Meksika'da 43 öğrencinin kaybolmasını protesto etmek için poster. 4. Tasarım konferansı Passion & Design V. için poster. 5. Julian Carillo'nun Onüç Sesi.

Proje Adı : Typographic Posters, Tasarımcıların adı : Manuel Guerrero, Müşterinin adı : BlueTypo.

Typographic Posters Olayların Tanıtımı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.