Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Poster

County Fair Charity Fundraiser

Poster Cancer Against Cancer, yararlanıcılarına bağış toplamak için yıllık bir bağış toplama etkinliğine ev sahipliği yapıyor. 2015 etkinlik teması ilçe fuarıydı. Bu iki renkli serigrafi poster şehrin etrafında asılıydı ve konukları iyi bir amaç için kare dansı öğrenmeye ve içgüdüsel ısınma kokteyllerini yudumlamaya davet etti. Tasarım, eski bir indigo Bandana'ya referans veriyor ve farkındalık şeridinin sembolünü baskıya dahil ediyor.

Proje Adı : County Fair Charity Fundraiser, Tasarımcıların adı : Kathy Mueller, Müşterinin adı : Kathy Mueller.

County Fair Charity Fundraiser Poster

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.