Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Küpe

Night Light

Küpe Karanlıkta yanan ve parlayan bir fosforesan mücevher parçası fikri, abisal balıkların biyolüminesansından ilham aldı. Bu balık türleri okyanusun derinliklerinde yaşarlar ve zifiri karanlıkta bile kendilerini aydınlatma konusundaki gizemli yetenekleriyle karşı cinse karşı görünür ve çekici kılarlar. Bu nefis sanat eseri ile kadınlara gece bile parlama fırsatı vermeyi amaçlıyor.

Proje Adı : Night Light, Tasarımcıların adı : Gabriel Juliano, Müşterinin adı : Gabriel Juliano.

Night Light Küpe

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.