Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sehpa

oiiio

Sehpa "OIIIO", Polonyalı tasarımcı Wojciech Morsztyn tarafından tasarlanan modern, iki işlevli bir mobilyadır (sehpa + sistemdeki masaları ayarlayarak iç mekan imkanı). Bireysel elemanlar tablosunu değiştirme teknolojisi, ona benzersiz bir his veren tek bir ahşap parçasından yapılmış gibi bir izlenim verir. Üç farklı renkte mevcut olan bir dizi masada: doğal ahşap rengi, siyah, beyaz.

Proje Adı : oiiio, Tasarımcıların adı : Wojciech Morsztyn, Müşterinin adı : WM Design.

oiiio Sehpa

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.