Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sandalye

Everyday chair

Sandalye Usta Bruno Munari, dünyada "eşeklerden daha fazla sandalye olduğunu" iddia etti. O zaman neden başka bir sandalye çizelim? Zaten çok sayıda iyi sandalye var, bazıları kötü, bazıları rahat, bazıları biraz daha az. Yani, herhangi bir tarzdan kaçacak bir nesneyi küçük bir hikaye anlatan, bir gülümsemeyi kapan bir nesne hayal etmek, Günlük sandalye düşünüldü. İnanç veya soy ayrımı gözetmeksizin herkesin her gün beyaz seramik bir sandalyeye memnuniyetle oturması ilginçtir ... Oyuncu karakteri, dinlenmek için biraz zaman ayırarak oturmaya davet olur.

Proje Adı : Everyday chair, Tasarımcıların adı : Federico Traverso, Müşterinin adı : MYYOUR.

Everyday chair Sandalye

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.