Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Votka Şişesi

Snowflake Vodka

Votka Şişesi Bir kar tanesinin sadeliği ve aynı zamanda karmaşıklığından ilham aldım. Çoğu zaman etrafımızdaki şeylerin tüm güzelliğini ve karmaşıklığını fark etmeden hayattan geçeriz. Doğa basit şeylerle doludur, ancak dikkat etmeye başladığınız şey, bu basit şeyin düşündüğünüzden çok daha karmaşık olduğunu fark edersiniz. Bu, tasarımımın başlangıcıydı, doğa ile tamamen uygun bir şişe için yeni bir şekil yorumlamaya ve yaratmaya çalışmaktı. Tıpkı doğada olduğu gibi, göze keyfi olarak görülebilecek karmaşık formlara yaklaştığımızda, geometrik bir desen keşfederiz.

Proje Adı : Snowflake Vodka, Tasarımcıların adı : Adrian Munoz, Müşterinin adı : Adrian Munoz.

Snowflake Vodka Votka Şişesi

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.