Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Led Şemsiye Ve Büyük Bahçe Meşalesi

NI

Led Şemsiye Ve Büyük Bahçe Meşalesi Yeni NI Parasol, aydınlatmayı aydınlık bir nesneden daha fazlası olacak şekilde yeniden tanımlıyor. Bir şemsiye ve bahçe meşalesini yenilikçi bir şekilde birleştiren NI, sabahtan geceye havuz kenarındaki veya diğer açık alanlardaki şezlongların yanında akıllıca durur. Tescilli parmak algılamalı OTC (tek dokunuşlu dimmer), kullanıcıların 3 kanallı aydınlatma sisteminin istenen aydınlatma seviyelerine kolayca ayarlamalarını sağlar. NI ayrıca, çok az ısı üreten düşük voltajlı 12V LED sürücü kullanır ve sistem için 2000 adetten fazla 0.1W LED ile enerji açısından verimli bir güç kaynağı sağlar.

Proje Adı : NI , Tasarımcıların adı : Terry Chow, Müşterinin adı : FOXCAT.

NI  Led Şemsiye Ve Büyük Bahçe Meşalesi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.