Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Led Şemsiye

NI

Led Şemsiye NI, mobilya için beklentileri sadece tek bir işleve hizmet etmeyecek şekilde gerçekleştirmektedir. Lüks pazar için özel olarak tasarlanmış bir güneş şemsiyesi ve bahçe meşalesini yenilikçi bir şekilde birleştiren bu ürün, insanları günden geceye, şezlongların yanında veya nehir kenarında memnun ediyor. Tescilli parmak algılama OTC (tek dokunuşla kısıcı) ile kullanıcılar, 3 kanallı aydınlatma sisteminin parlaklığını ayrı ayrı kolaylıkla kontrol edebilir. Az ısı üreten düşük voltajlı 12V LED sürücüyü benimseyen NI, 2000 adet 0.1W LED'den fazla bir sistem için enerji tasarruflu bir güç kaynağı sağlar.

Proje Adı : NI , Tasarımcıların adı : Terry Chow, Müşterinin adı : FOXCAT.

NI  Led Şemsiye

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.