Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Şekerleme Ve Şekerleme

Cavendish & Harvey

Şekerleme Ve Şekerleme Gelenek ve modernite arasındaki dengeleme eylemi. Hedef, yüksek kaliteli bir şekerleme üreticisi olarak kendini yeniden inşa eden yenilikçi bir şirket için benzersiz bir ürün yelpazesi tasarlamaktı. Çözüm, bolca paketlenmiş ve sıcak folyo ve asil yüksek parlaklıkta bir kaplama ile basılmıştır. Fotoğraf konsepti, klasik pralinlerin tarzından ilham aldı. Daha genç ve daha modern hedef kitle renkler ve gevşemiş tipografi ile ele alınacaktır. Gabriel tasarım ekibi dengeleme eylemi hakim ve müşteri artan satış memnun.

Proje Adı : Cavendish & Harvey, Tasarımcıların adı : Bettina Gabriel, Müşterinin adı : gabriel design team.

Cavendish & Harvey Şekerleme Ve Şekerleme

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.