Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Lavabo

Spiral

Lavabo Tatlı su, en değerli doğal kaynaklardan biridir; yılanların değerli ve değerli hazineleri koruduğu hikayeleri ve efsaneleri duyduk. Bu yüzden onu korumak için konik bir su havuzunun etrafına sarılmış yılandan ilham aldık. Diğer bir özellik ise, su musluğunu açmak için elleri kullanmak halka açık yerlerde herkes için hoş olmayabilir. Bu tasarımda, bir ayak pedalına basarak musluğu açıp kapatmak için bir pedal kullanılır.

Proje Adı : Spiral, Tasarımcıların adı : Naser Nasiri & Taher Nasiri, Müşterinin adı : AQ QALA BINALAR.

Spiral Lavabo

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.