Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Islami Kimlik Markalaması

Islamic Identity

Islami Kimlik Markalaması İslam geleneksel süsleme ve çağdaş tasarım melezini vurgulamak için markalaşma projesi kavramı. Müşteri henüz çağdaş tasarıma ilgi duyan geleneksel değerlere bağlıydı. Dolayısıyla proje iki temel şekle dayanıyordu; daire ve kare. Bu şekiller, geleneksel İslami desenleri çağdaş tasarımla birleştirmek arasındaki zıtlığı vurgulamak için kullanıldı. Desendeki her birim, kimliğe sofistike bir tezahür vermek için bir kez kullanıldı. Gümüş rengi çağdaş görünümü vurgulamak için kullanıldı.

Proje Adı : Islamic Identity, Tasarımcıların adı : Lama, Rama, and Tariq Ajinah, Müşterinin adı : Lama Ajeenah.

Islamic Identity Islami Kimlik Markalaması

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.