Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Perakende

Sport In Street

Perakende Gençlerin farklı ilgi alanlarını belirleyen çeşitli duygudurum panoları ile tasarıma başladık.Sokak kültürü mağazası oluşturmak için teknoloji, sosyal ağ, sokak sanatı ve doğa temaları benimsendi.Mağaza genelinde tüm mobilyalarda endüstriyel malzemeler kullanıldı. Hassas denge için çabalayan atmosferi ısıtan doğal malzemelerle birlikte soğuk görünüm. Karmaşık tasarım mağazanın gizli köşelerinde büyük heyecan yaratıyor. Ortaya konulan yüksek teşhir standları, gizlilik getirerek müşterileri meraklandırıyor.

Proje Adı : Sport In Street , Tasarımcıların adı : Ayhan Güneri, Müşterinin adı : SPORT IN STREET.

Sport In Street  Perakende

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.