Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Halı

Folded Tones

Halı Halılar doğası gereği düzdür, amaç bu basit gerçeğe meydan okumaktı. Üç boyutluluk yanılsaması sadece üç renkle elde edilir. Halının çeşitli tonları ve derinliği, belirli bir boşlukla sarsılabilen ve dolayısıyla esnek kullanıma izin veren geniş bir renk paleti yerine şeritlerin genişliğine ve yoğunluğuna bağlıdır. Halı yukarıdan veya uzaklardan katlanmış bir çarşafı andırır. Bununla birlikte, üzerinde otururken veya uzanırken, kıvrımların yanılsaması algılanamayabilir. Bu, yakın bir soyut desen olarak zevk alınabilecek basit tekrarlayan çizgilerin kullanılmasına yol açar.

Proje Adı : Folded Tones, Tasarımcıların adı : Enoch Liew, Müşterinin adı : Terrace Floors & Furnishings.

Folded Tones Halı

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.