Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Resmi Mağaza, Perakende

Real Madrid Official Store

Resmi Mağaza, Perakende Mağazanın tasarım konsepti Santiago Bernabeu'daki alışveriş deneyimine ve izlenimin yaratılmasına odaklanan bir deneyime dayanıyor. Aynı zamanda kulübü onurlandıran, öven ve ölümsüzleştiren, başarıların yetenek, çaba, mücadele, özveri ve kararlılığın sonucu olduğunu ifade eden bir kavramdır. Proje Konsept Tasarım ve Ticari Uygulama, Markalaşma, Paketleme, Grafik Hattı ve Endüstriyel Mobilya Tasarımını içermektedir.

Proje Adı : Real Madrid Official Store, Tasarımcıların adı : sanzpont [arquitectura], Müşterinin adı : sanzpont [arquitectura].

Real Madrid Official Store Resmi Mağaza, Perakende

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.