Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sehpa Ve Yemek Masası

Air table

Sehpa Ve Yemek Masası Düşük bir sehpadan tam bir yemek odası masasına veya hatta bir masaya kolayca geçebileceği yol oldukça ilginçtir. Metalik borular dönerek iki farklı pozisyonda ayarlanabilir. Ahşap tahtalar, masanın yüzeyini artırmanıza izin veren menteşelerle döndürülür. Bu mobilya parçasının adı, hem fiziksel hem de görsel olarak hafifliği nedeniyle MacBook Air'de ilham alıyor.

Proje Adı : Air table, Tasarımcıların adı : Claudio Sibille, Müşterinin adı : M3 Claudio Sibille.

Air table Sehpa Ve Yemek Masası

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.