Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Gözlükler

Mykita Mylon, Basky

Gözlükler Mykita Mylon koleksiyonu kişiye özel ayarlamalara olağanüstü imkan tanıyan hafif poliamid malzemeden üretilmiştir. Bu özel malzeme Seçici Laser Sinterleme (SMS) tekniği sayesinde tabaka tabaka oluşturulmuştur. 1930’larda çok moda olan geleneksel yuvarlak ve oval-yuvarlak gözlük formunu yeniden yorumlayan BASKY modeli, bu gözlük koleksiyonuna daha önce spor amaçlı kullanılmış olan yeni bir yüz ilave etmektedir.

Proje Adı : Mykita Mylon, Basky, Tasarımcıların adı : Mykita Gmbh, Müşterinin adı : MYKITA GmbH.

Mykita Mylon, Basky Gözlükler

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.