Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Poster

50s news-gift paper

Poster Singapur'daki perakendecilerin malları sarmak için gazete kullandığı günlere geri dönen 1950'lerden esinlenen bu hediye kağıdı o günlerin nostaljik anılarını uyandırıyor. Bu başlık haberleri ve 1950'lerden en iyi hikayeler de ilginç bir kimlik kaynağı oluşturur ve genç neslin bugünü geçmişle ilişkilendirmesine yardımcı olur. Eski gazete kağıdının üstüne uygulanan canlı Çin tipografi, geleneksel ve çağdaşın bir karışımını üretirken, tamamen taze bir çekicilik ve her duruma uygun bir hediye paketi yaratıyor. Poster olarak da sergilenebilirler.

Proje Adı : 50s news-gift paper, Tasarımcıların adı : Jesvin Yeo, Müşterinin adı : Chinatown Business Association.

50s news-gift paper Poster

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.