Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Spot Işık, İç Mekan Aydınlatma

Zen

Spot Işık, İç Mekan Aydınlatma Zen yeni ve tamamen kişiselleştirilebilir bir spot lambadır. Her müşterinin teknik ihtiyacını karşıladığı gibi, iç tasarımların güzel ve özgün bir parçası olabilmektedir. Zen pazarda bulabileceğiniz en küçük spot lambadır. Bu yüzden kullanıldığı mekanlarla kolayca bütünleşir. Farklı renkleri, tahta kaplamaları vb. sayesinde kendi zevkinize uygun lambanızı bulabilirsiniz. Zen’in tasarımları kullanışlılık, sadelik ve dayanıklılığı öne çıkaran hiçbir zaman eskimeyecek formlara dayanmaktadır.

Proje Adı : Zen, Tasarımcıların adı : Rubén Saldaña Acle, Müşterinin adı : Arkoslight.

Zen Spot Işık, İç Mekan Aydınlatma

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.