Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ev Masası Mobilya

Marken Desk

Ev Masası Mobilya Bu zarif ve güçlü masanın görsel olarak hafif hissi bizi İskandinav tasarım okuluna geri götürüyor. Bacakların garip şekli, neredeyse selamlı bir tebrik hareketi gibi cepheye yaslanma şekli, asil bir adamın silouetini şapkasını bir hanımefendi tebrik ederek hatırlatıyor. Masa bizi kullanmaktan memnuniyet duyar. Çekmecelerin şekli, masanın ayrı uzuvları gibi, asılı hisleri ve ön kişileştirilmiş görünümü ile odayı dikkatli gözler gibi tarar.

Proje Adı : Marken Desk, Tasarımcıların adı : Claudio Sibille, Müşterinin adı : M3 Claudio Sibille.

Marken Desk Ev Masası Mobilya

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.