Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Veri Saklama Cihazı

MicroSDHC Plus One

Veri Saklama Cihazı Micro SDHC+1 akıllı telefonlarla ve taşınabilir oyun kutuları ile kullanılan Bronz A tasarım ödülü sahibi bir cihazdır. Adaptör ile bir SD kartı gibi tablet bilgisayarlarla, ses kayıt cihazlarıyla, kameralarla ve diğer multimedya cihazlarla uyumlu bir hale gelebilmektedir. Bellek bağlantısı toza, aşırı ısıya, paslanmaya, şoklara, tatlı ve tuzlu suya, alkole, çizilmeye, güvenlik kontrol geçişlerine ve elektromanyetik alanlara dayanıklıdır.

Proje Adı : MicroSDHC Plus One, Tasarımcıların adı : Derrick Frohne, Müşterinin adı : Frohne.

MicroSDHC Plus One Veri Saklama Cihazı

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım ekibi

Dünyanın en büyük tasarım ekipleri.

Bazen gerçekten harika tasarımlar ortaya çıkarmak için çok büyük bir yetenekli tasarımcı ekibine ihtiyacınız var. Her gün, ödüllü, yenilikçi ve yaratıcı bir tasarım ekibine sahibiz. Dünya çapındaki tasarım ekiplerinden özgün ve yaratıcı mimari, iyi tasarım, moda, grafik tasarımı ve tasarım stratejisi projelerini keşfedin ve keşfedin. Büyük usta tasarımcıların orijinal eserlerinden ilham alın.