Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Veri Saklama Cihazı

MicroSDHC Plus One

Veri Saklama Cihazı Micro SDHC+1 akıllı telefonlarla ve taşınabilir oyun kutuları ile kullanılan Bronz A tasarım ödülü sahibi bir cihazdır. Adaptör ile bir SD kartı gibi tablet bilgisayarlarla, ses kayıt cihazlarıyla, kameralarla ve diğer multimedya cihazlarla uyumlu bir hale gelebilmektedir. Bellek bağlantısı toza, aşırı ısıya, paslanmaya, şoklara, tatlı ve tuzlu suya, alkole, çizilmeye, güvenlik kontrol geçişlerine ve elektromanyetik alanlara dayanıklıdır.

Proje Adı : MicroSDHC Plus One, Tasarımcıların adı : Derrick Frohne, Müşterinin adı : Frohne.

MicroSDHC Plus One Veri Saklama Cihazı

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.