Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Etkileşim Masası

paintable

Etkileşim Masası Paintable herkes için üretilmiş çok fonksiyonlu bir masadır. Sıradan bir masa olabilir, bir çizim masası olabilir veya bir müzik aleti olabilir. Arkadaşlarınız veya aileniz ile birlikte masanın üzerini belirli renklerle boyayarak müzik yaratabilirsiniz, yüzey renk sensörleri ile çizginizi müziğe çevirecektir. İki çeşit çizim türü vardır. Yaratıcı çizim ve müzik notası çizimi. Çocuklar rastgele müzik yaratmak için her hangi bir şey çizebilirler veya bizim tasarladığımız kurallara uyarak ve belirli yerleri renklendirerek ninni melodileri çalabilirler.

Proje Adı : paintable, Tasarımcıların adı : Nien-Fu Chen, Müşterinin adı : Högskolan för design och konsthantverk.

paintable Etkileşim Masası

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.