Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Tiyatro Sandalyesi

Thea

Tiyatro Sandalyesi MENUT çocuk tasarımlarına odaklanan bir tasarım stüdyosu olup açık hedefi büyükler ile aralarındaki mesafeyi korumaktır. Felsefemiz çağdaş aile yaşantısına yenilikçi bir bakış sunmaktır. Bu amaçla bir tiyatro sandalyesi olan THEA’yı sunuyoruz. Oturun ve boyayın; kendi hikayenizi yaratın ; ve arkadaşlarınızı çağırın! THEA’nın odak noktası bir sahne olarak kullanılabilen arkalığıdır. Alt kısımda bulunan çekmece açıldığında arka bölümü kapatarak ‘kuklacıya’ biraz gizlilik sağlar. Çocuklar çekmecede bulacakları parmak kuklalar ile arkadaşlarına sahne oyunları sergileyecekler.

Proje Adı : Thea, Tasarımcıların adı : Maria Baldó Benac, Müşterinin adı : MENUT.

Thea Tiyatro Sandalyesi

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.