Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dönüştürülebilir Platform

Space Generator

Dönüştürülebilir Platform Yüksek ayarlı modüller ile amaca uygun ortamlar yaratılmaktadır. İhtiyaç duyulan programa göre, modüller yükselip alçalarak düz platformu farklı amaçlara uygun olacak üç boyutlu yapılara dönüştürebilmektedir. Bu şekilde ilave bir para veya zaman harcamadan aynı platform o anki senaryonun gerektirdiği yapıya dönüşebilmektedir. Sunum odası, seyir platformu, dinlenme odası, sanat objesi veya aklınıza gelebilecek herhangi bir şey.

Proje Adı : Space Generator, Tasarımcıların adı : Grigoriy Malitskiy and Maria Malitskaya, Müşterinin adı : ARCHITIME.

Space Generator Dönüştürülebilir Platform

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.