Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çok Fonksiyonlu Gardırop

Shanghai

Çok Fonksiyonlu Gardırop “Shanghai” çok fonksiyonlu gardırop. Cephe deseni ve ince formu bir “dekoratif duvar” işlevi görmektedir ve bu özellikler bir dekoratif unsur olarak algılanmasını mümkün kılmaktadır. “Her şey dahil sistem”: değişik hacimlerde saklama bölgeleri; gardırop cephesinin bir parçası olan ve sadece bir itiş ile açılıp kapanabilen gömülü yatak yanı masaları; yatağın her iki yanındaki geniş alanın altına gizli 2 gömülü gece lambası. Dolabın ana gövdesi küçük tahta parçalarından oluşmaktadır. 1500 adet kempas ağacı parçası ile 4500 adet meşe ağacı parçasından oluşmuştur.

Proje Adı : Shanghai, Tasarımcıların adı : Julia Subbotina, Müşterinin adı : Julia Subbotina.

Shanghai Çok Fonksiyonlu Gardırop

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.