Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dönüştürülebilir Kanepe

Mäss

Dönüştürülebilir Kanepe Birkaç ayrı oturma çözümüne dönüştürülebilecek modüler bir kanepe yaratmak istedim. Tüm mobilyalar, çeşitli çözümler oluşturmak için aynı şekle sahip iki farklı parçadan oluşur. Ana yapı, kol dayanaklarının aynı yanal şeklidir, ancak sadece daha kalındır. Mobilyaların ana parçasını değiştirmek veya devam ettirmek için kol dayanakları 180 derece döndürülebilir.

Proje Adı : Mäss, Tasarımcıların adı : Claudio Sibille, Müşterinin adı : .

Mäss Dönüştürülebilir Kanepe

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.