Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Organik Zeytinyağı

Epsilon

Organik Zeytinyağı Epsilon zeytinyağı organik zeytin bahçelerinden sınırlı miktarda elde edilen bir üründür. Tüm üretim işlemleri geleneksel metotlarla ve tamamen el işçiliği ile yapılmakta ve zeytinyağı filtre edilmeden şişelenmektedir. Bu ambalajı, çok besleyici olan bu ürünü değirmenden tüketiciye kadar hassas özelliklerini özenle koruyarak ulaştırmak için tasarladık. Quadrotta şişesini torba içinde korumaya aldık, ağzını deri bir iple bağladık, el yapımı tahta bir kutuya yerleştirdik ve mühürledik. Bu şekilde tüketiciler ürünün değirmenden evlerine kadar hiçbir müdahale olmadan geldiğine emin olmaktadırlar.

Proje Adı : Epsilon, Tasarımcıların adı : George Gouvianakis, Müşterinin adı : Geronymakis George, Organic Farmer/Producer.

Epsilon Organik Zeytinyağı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.