Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ofis Tasarımı

Container offices

Ofis Tasarımı 4000 metrekarelik büyük bir salonda, Belçikalı Five AM tasarımcıları iki baskı şirketine(Drukta & Forma) bir ofis alanı oluşturmak için 13 ikinci el nakliye konteynırı yerleştirdi. Konsept ziyaretçilere belli bir tecrübe yaşatmak, ofisleri birbirine bağlantılı yaparak patronun çalışanlarını görebilmesini sağlamak ve ziyaretçilerin devasa makineleri keşfetmesine olanak sağlamaktı. Binanın dışında bulunan 3 konteyner

Proje Adı : Container offices, Tasarımcıların adı : Five Am, Müşterinin adı : Five AM.

Container offices Ofis Tasarımı

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.