Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Takograf Programcısı

Optimo

Takograf Programcısı Optimo, ticari araçlara takılan tüm dijital takografları programlamak ve kalibre etmek için çığır açan bir dokunmatik ekran ürünüdür. Hız ve kullanım kolaylığına odaklanan Optimo, kablosuz iletişimi, ürün uygulama verilerini ve bir dizi farklı sensör bağlantısını araç kabininde ve atölyede kullanmak üzere taşınabilir bir cihazda birleştirir. Optimum ergonomi ve esnek konumlandırma için tasarlanan, görev odaklı arayüzü ve yenilikçi donanımı, kullanıcının deneyimini önemli ölçüde geliştirir ve takograf programlamayı geleceğe taşır.

Proje Adı : Optimo, Tasarımcıların adı : LA Design , Müşterinin adı : Stoneridge.

Optimo Takograf Programcısı

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.