Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Oturma Odası Sandalyesi

Cat's Cradle

Oturma Odası Sandalyesi Sayılar mı, ipler mi? Güncel tasarım sürecinin ikilemi. Hepimiz acemiyiz, ama birileri bu işi yapmak zorunda. Tasarıma yeni başlayanlar mevcut olan her tekniği gözlemlerler ve bazılarını öğrenirler. Zamanla (yaklaşık 10000 saat) oyunumuzu yükseltecek/ tanıtacak/ kişiselleştirecek/ ucuzlatacak yöntemler geliştiririz. Bu yüzden son zamanlarda medyanın büyülenerek ortaya attığı ve tasarımın yapı taşının sayılar olduğu fikrinden büyülendim. Sayı hayat yaratan bir ünite değil, iplikten küçük en küçük ortak paydaya yapılan yuvarlamadır. Tasarım en azından cam kırıkları, kıymıklar ve ipliklerdir.

Proje Adı : Cat's Cradle, Tasarımcıların adı : Stoel Burrowes, Müşterinin adı : Stoel Burrowes Design.

Cat's Cradle Oturma Odası Sandalyesi

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.