Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Taşınabilir Pil kutusu

Parallel

Taşınabilir Pil kutusu Tıpkı iPhone 5 gibi Parallel de müşterilerini coşturmak için 2,500 mAh (1,7 misli fazla kullanım ömrü) sağlayan süper bir pil ile yola çıkmıştır. Bu IPhone’un olanaklarını tam ve sürekli kullanan müşteriler için çok uygun bir imkandır. Parallel tamamlayıcı sert bir polikarbonat kutusu olan ayrılabilir bir pildir. Daha fazla güce ihtiyacınız olduğunda kullanır, hafifletmek istediğinizde ayırırsınız. Elinize iyi oturması için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Ankastre bağlantı kablosu ve IPhone ile aynı boyutlarda olan 5 değişik renk koruyucu kutusu vardır.

Proje Adı : Parallel, Tasarımcıların adı : Appcessory Pte Ltd, Müşterinin adı : Gosh!.

Parallel Taşınabilir Pil kutusu

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.