Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Giriş Masası

organica

Giriş Masası ORGANİCA Fabrizio’nun felsefi bir tasviri olup, tüm parçaların birleşerek hayat verdiği herhangi bir canlı yapıyı simgelemektedir. Tasarım insan vücudunun karmaşıklığını temel almış ve ön tasarım olarak insan vücudunu seçmiştir. İzleyici ulvi bir yolculuğa çıkarılmaktadır. Yolculuğun çıkış kapısı akciğerler olarak algılanan iki büyük tahta şekil olup, daha sonra omurgaya benzeyen bir alüminyum şaft ve bağlantı parçaları gelmektedir. İzleyici damarlara benzeyen ve bir organ olarak algılanabilen kıvrık boruları fark edecek ve en sonunda güzel bir sertleştirilmiş cama ulaşacak, sağlam ama kırılgan, tıpkı insan derisi gibi.

Proje Adı : organica, Tasarımcıların adı : Fabrizio Constanza, Müşterinin adı : fabrizio Constanza.

organica Giriş Masası

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarım efsanesi

Efsanevi tasarımcılar ve ödüllü çalışmaları.

Design Legends, iyi tasarımlarıyla Dünyamızı daha iyi bir yer haline getiren son derece ünlü tasarımcılardır. Efsanevi tasarımcıları ve yenilikçi ürün tasarımlarını, özgün sanat eserlerini, yaratıcı mimariyi, olağanüstü moda tasarımlarını ve tasarım stratejilerini keşfedin. Dünya çapında ödüllü tasarımcıların, sanatçıların, mimarların, yenilikçilerin ve markaların orijinal tasarım çalışmalarının keyfini çıkarın ve keşfedin. Yaratıcı tasarımlardan ilham alın.