Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Mücevher

odyssey

Mücevher Monomer’in ürünü odyssey temel olarak hacimli geometrik şekillerin belirli desenlerle kaplanması ile oluşmaktadır. Bu uygulama ile netlik ve çarpılmanın, şeffaflık ve gizemin karşılıklı etkilemeleri doğmaktadır. Tüm geometrik şekiller ve desenler arzu üzerine birleşebilir, değişebilir ve ilavelerle tamamlanabilir. Bu basit ve büyüleyici fikir sayesinde neredeyse sonsuz sayıda tasarım hızlı kopyalama ( 3 D baskı ) olanakları ile uyumlu olarak yapılabilmekte ve her müşteri tamamen kendine özel ve eşsiz bir ürüne sahip olabilmektedir (www.monomer.eu-shop ).

Proje Adı : odyssey, Tasarımcıların adı : monomer, Müşterinin adı : monomer.

odyssey Mücevher

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.