Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Paravan

Positive and Negative

Paravan Kültürü ve geçmişi ima ederek tatlandırılmış bu ürün güzelliği ve kullanışlılığı bir arada sunuyor. ‘Pozitif ve Negatif’ paravan ayarlanabilir ve hareketli bir ayırıcı olarak göze batmadan ve ortamı rahatsız etmeden mahremiyet sağlıyor. Corian/Reçine malzemeden negatif ve pozitif olarak çalışılan İslami motif, ürüne bir dantel havası veriyor. Yin Yang benzeri, kötünün içinde her zaman biraz iyi ve iyinin içinde her zaman biraz kötü vardır. Güneş ’Pozitif ve Negatif’ in üzerine battığı zaman onun en parlak zamanıdır ve geometrik gölgeler salonu boyamaya başlar.

Proje Adı : Positive and Negative , Tasarımcıların adı : Mona Hussein Design House, Müşterinin adı : .

Positive and Negative  Paravan

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.